Międzywojewódzki Cech Kominiarzy

Ruszyła kolejna kampania Międzywojewódzkiego Cechu Kominiarzy pod hasłem: „Sadza płonie. Czad zabija. Żyj!”.

Super User

W Tarnowie odbyło się spotkanie, podczas którego ustalony został plan pracy i harmonogram poszczególnych działań kominiarzy, które mają na celu promocję tej akcji oraz zwiększenie efektywności zachowań prewencyjnych.


Międzywojewódzki Cech Kominiarzy, Wiesław Zabawa

Kominiarze, jak co roku odwiedzą wszystkie gminy w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców, będą też osobiście edukować, a także rozdawać materiały informacyjne na temat tej akcji przed zbliżającym się kolejnym sezonem grzewczym.

Akcja ma celu uświadomienie społeczeństwa o zagrożeniach związanych ze smogiem, pożarami, zaczadzeniami oraz poinformowanie o konieczności i możliwościach zapobiegania skutkom tych niebezpiecznych zdarzeń.

Bardzo istotne są nie tylko informacje przekazywane mieszkańcom, ale również szkolenia kominiarskie.

Kampania „Sadza Płonie. Czad Zabija. Żyj!", prowadzona przez Międzywojewódzki Cech Kominiarzy jest skierowana przede wszystkim do właścicieli, zarządców i użytkowników budynków.

Propagowanie jej w poszczególnych gminach ma na celu zwiększenie efektywności działań i poprawę bezpieczeństwa mieszkańców.

Pamiętajmy zatem, żeby „zadbać o nasze kominy”, zwłaszcza przed zbliżającym się kolejnym sezonem grzewczym.

Wizyta kominiarza „zawsze przynosi szczęście – ponieważ zapobiega nieszczęściu” 🙂 🙂.

„Taką dobrą informację” 🙂 przekażmy też włodarzom miast i gmin oraz naszym przyjaciołom, znajomym, sąsiadom 🙂 i czekajmy na spotkanie z kominiarzem 🙂 🙂 🙂 .

Kategoria: